Aktualności
Nowy prywatny klub dziecięcy w Wieluniu dofinansowany z Programu Maluch +. (29 stycznia 2021)
22 stycznia 2021 r. miała miejsce inauguracja działalności nowego klubu dziecięcego w Wieluniu. W imieniu Wojewody Łódzkiego udział w niej wzięła Zastępca Dyrektora Wydziału Zdrowia, Rodziny i Polityki Społecznej Pani Małgorzata Pyka. Przedstawicielem Wydziału Zdrowia, Rodziny i Polityki Społecznej była Zastępca kierownika oddziału do spraw rodziny – Pani Marta Kaźmierczak. Władze samorządowe reprezentowała Zastępca Burmistrza Wielunia Pani Joanna Skotnicka Fiuk.

Klub dziecięcy z 25 miejscami opieki dla dzieci w wieku do lat 3 pn. Strefa Malucha 2 mieści się przy ul. Brzozowej 1 w Wieluniu, a powstał z udziałem 250 000, 00 zł dofinansowania ze środków Funduszu Pracy w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Maluch + 2020.

Biorąc pod uwagę fakt, że w tym samym budynku w 2021 roku ma powstać kolejnych 15 nowych miejsc opieki dla dzieci w wieku do lat 3 – tym razem u 3 dziennych opiekunów – właścicielom – Pani Donacie Szafran i Panu Pawłowi Nowak gratulujemy podjęcia się realizacji obydwu przedsięwzięć i życzymy niczym nie zakłóconego prowadzenia działalności w obszarze opieki nad najmłodszymi członkami wieluńskich rodzin.